WYNAJEM INKUBATORA

Fundacja ze Smakiem oferuje wynajem profesjonalnie urządzonej i spełniającej wymogi SANEPID kuchni. Wyposażenie Inkubatora obejmuje: suszarka do owoców, warzyw, grzybów (20 półkowa), patelnia elektryczna, piec chlebowy z szamotem, zmywarka wraz z funkcją wyparzania, kuchnia gazowa, kuchnia elektryczna, chłodnia, tłocznia soku, pasteryzator wraz z adapterem do butelek, rozdrabniacz do owoców i warzyw, szatkownica oraz drobne wyposażenie kuchni (garnki, miski, deski etc.).

Osoby zainteresowane mogą wynająć pomieszczenia Inkubatora na godzinę lub zlecić pracownikowi Fundacji przetworzenie owoców i warzyw lub pieczenie chleba.

CENA:

20 zł/h + koszt zużytej energii**; powyżej 5 h – rabat 10 % za każdą rozpoczętą godzinę

WYNAJEM INKUBATORA - Fundacja Ze Smakiem