NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

FUNDACJA ZE SMAKIEM

ZATRUDNI OSOBĘ Z ZAMIŁOWANIEM DO PRZYGOTOWYWANIA  NATURALNEJ
ORAZ NAWIĄZUJACEJ DO TRADYCJI ŻYWNOŚCI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ORGANIZACJA I PROWADZENIE SZKOLEŃ (WYPIEKANIE CHLEBA, PRZYGOTOWANIE PRZETWORÓW NA BAZIE OWOCÓW, WARZYW I DZIKO ROSNĄCYCH ROŚLIN), NADZÓR NAD WYNAJMEM POWIERZCHNI WRAZ ZE SPRZĘTEM KUCHENNYM NA RZECZ MIESZKAŃCÓW I PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH, ŚWIADCZENIE USŁUG PRZETWÓRSTWA OWOCWO-WARZYWNEGO NA MOCY UMOWY Z KLIENTEM, WYKONYWANIE DROBNYCH CZYNNOŚCI O CHARAKTERZE PORZĄDKOWYM I ADMINISTRACYJNYM.

WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE WYPIEKU CHLEBA, DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE PRZYRZĄDZANIA KONFITUR, POWIDEŁ, SOKÓW, KISZONEK ITP., KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA,
ZAMIŁOWANIE DO PRACY Z LUDŹMI, DYSPOZYCYJNOŚĆ, OTWARTOŚĆ NA WYZWANIA
I DZIAŁANIA NA RZECZ LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI, MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE (GASTRONOMIA, TECHNOLOGIA ŻYWIENIA) ORAZ PRAWO JAZDY KAT. B

OFERUJEMY: DOBRE WARUNKI PRACY, MIŁĄ ATMOSFERĘ, CIEKAWE DOŚWIADCZENIA,
WSPÓŁUCZESTNICZENIE W PROJEKTACH UNIJNYCH, W TYM SZKOLENIOWYCH.

OFERTY PRACY (CV) PROSIMY SKŁADAĆ: DO DNIA 20 MAJA 2020 R. DO GODZINY 16.00
MAILOWO NA ADRES:
BIURO@FUNDACJAZESMAKIEM.PL LUB W SIEDZIBIE FUNDACJI W KRWONACH 32,
GM. BRUDZEW W GODZINACH OD 8.00 DO 16.00

Kontakt

Fundacja Ze Smakiem
Krwony 32
62-720 Brudzew

  • tel. 791 610 610
Jesteśmy częścią grupy:
NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY - Fundacja Ze Smakiem
spoldzielnie.org