NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO – TECHNICZNYCH

FUNDACJA ZE SMAKIEM

ZATRUDNI PRACOWNIKA DO SPRAW ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH
W INKUBATORZE KUCHENNYM W KRWONACH 32, W GMINIE BRUDZEW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ORGANIZACJA I PROWADZENIE SZKOLEŃ (WYPIEKANIE CHLEBA, PRZYGOTOWANIE PRZETWORÓW NA BAZIE OWOCÓW, WARZYW I DZIKO ROSNĄCYCH ROŚLIN), NADZÓR NAD WYNAJMEM POWIERZCHNI WRAZ ZE SPRZĘTEM KUCHENNYM MIESZKAŃCOM I PODMIOTOM GOSPODARCZYM, ŚWIADCZENIE USŁUG PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO NA MOCY UMOWY Z KLIENTEM,
WYKONYWANIE DROBNYCH CZYNNOŚCI O CHARAKTERZE PORZĄDKOWYM I ADMINISTRACYJNYM).

WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE WYPIEKU CHLEBA Z CEGŁY SZAMOTOWEJ, PRZYRZĄDZANIA KONFITUR, POWIDEŁ, SOKÓW, KISZONEK ITP., KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA,
ZAMIŁOWANIE DO PRACY Z LUDŹMI, DYSPOZYCYJNOŚĆ, OTWARTOŚĆ NA WYZWANIA
I DZIAŁANIA NA RZECZ LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI, MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE (GASTRONOMIA, TECHNOLOGIA ŻYWIENIA), PRAWO JAZDY KAT. B
ORAZ OBSŁUGA KOMPUTERA.

OFERUJEMY: DOBRE WARUNKI PRACY, MIŁĄ ATMOSFERĘ, CIEKAWE DOŚWIADCZENIA, WSPÓŁUCZESTNICZENIE W PROJEKTACH ROZWOJOWYCH, W TYM SZKOLENIOWYCH.

ZATRUDNIENIE – JESZCZE W CZERWCU BR.

OFERTY PRACY (CV) PROSIMY SKŁADAĆ: DO DNIA 24 CZERWCA BR. DO GODZINY 14.00
W BIURZE TURKU PRZY UL. KOLSKA SZOSA 3, POK. NR 13.

Kontakt

Fundacja Ze Smakiem
Krwony 32
62-720 Brudzew

  • tel. 791 610 610
Jesteśmy częścią grupy:
NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY - PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNYCH - Fundacja Ze Smakiem
spoldzielnie.org