CENNIK INKUBATORA KUCHENNEGO 2021r.

CENNIK INKUBATORA KUCHENNEGO FUNDACJI ZE SMAKIEM

Krwony, dn. 15.01.2021 r.

1. Wynajem pomieszczeń kuchennych wraz z wyposażeniem (suszarka, patelnia elektryczna, piec chlebowy z szamotem, wyparzarka, kuchnia gazowa, kuchnia elektryczna, chłodnia, tłocznia soku, pasteryzator wraz z adapterem do butelek, rozdrabniacz do owoców i warzyw, szatkownica + drobne wyposażenie kuchni)*:

–   20 zł/h + koszt zużytej energii**; powyżej 5 h – rabat 20 % za każdą rozpoczętą godzinę

2. Wynajem Sali szkoleniowej:

–    60 zł/h; powyżej 5 h – rabat 10 % za każdą rozpoczętą godzinę

–    80 zł/h wynajem Sali wraz z obsługą (sprzątanie w trakcie i po zakończeniu) – rabat j.w.

3.  Usługi:

–  Tłoczenie soku + pasteryzacja: za worek 3 l – 5,5 zł, za worek 5 l – 7,5 zł (cena zawiera opakowanie); tłoczenie soku ze „spadów” + pasteryzacja: za worek 3 l – 7,5 zł, za worek 5 l – 9,5 zł **

–      Liofilizacja: 50-100 zł (cena warunkowana specyfiką procesu technologicznego i jego czasem trwania) + koszt zużycia energii

–        Pieczenie chleba na zlecenie innego podmiotu (umowa stała) – wg indywidualnej wyceny

–        Suszenie owoców, warzyw, grzybów – 23 zł + koszt zużycia energii

–        Prowadzenie warsztatów dla grup zorganizowanych – wg indywidualnej wyceny

–        Magazynowanie w chłodni – 2 zł/h

–        Magazynowanie gotowych wyrobów na regałach – 0,5 zł/h***

–        Konfekcjonowanie z wykorzystaniem materiałów dostarczonych przez klienta – 21 zł /osobogodzina (ostateczna cena stanowi iloczyn osób wykonujących usługę i stawki za osobogodzinę)

–        Przetwórstwo – 30 zł osobogodzina (ostateczna cena stanowi iloczyn osób wykonujących usługę i stawki za osobogodzinę)

4.    Worki do soków „bag in box”  3 l – 2,50 zł; 5l – 2,80 zł

*nie dotyczy wynajmu celem liofilizacji i suszenia